WORK and FUN!

Justyna (801)
E-mail: Get instant access
Full Address: Get instant access
Phone: Get instant access
Date of Birth: 1994-11-30
Sex: Women
Nationality: Polish
Education:
2013 V Liceum Ogólnokształcące/5th High School, Gliwice, profil humanistyczny/humanistic profile
Work expierience:
2008 - 2011 Studio Tańska Iskra/Iskra Dance Studio, Gliwice, tancerka/dancer
Marital status:
Single
Height (cm):
160 cm
Weight (kg):
50 kg
Training completed:
Leisure-time Animation™
Languages skills:
English - Level: Good
French - Level: Basic
Polish - Level: Mother's
Preferred job:
Animator, Fitness Instructor, Hostess
Availability:
2013-06-01 - 2013-09-30
What countries do you want to work in?
Poland, Egypt, Tunisia, Spain, Turkey, Greece, Oman, Bulgaria, Italy
Work as:
Doesn't matter
Dance skills:
Aerobic, Salsa, Hip Hop
Sport skills:
Volleyball, Football
Additional (in English):
Przez dwa lata uczęszczałam na kurs tańca towarzyskiego. Później zajmowałam się tańcem w profesjonalnej grupie tanecznej w Studiu Tańca Iskra przez cztery lata. Zdobyłam doświadczenie w układaniu choreografii i tworzeniu muzycznych składanek.

Mam wiele osiągnięć w dziedzinie sportu, przykładowo: medale w gminnych i powiatowych zawodach biegów przełajowych i toru przeszkód, a także w tanecznych mistrzostwach Iskry. Dodatkowo drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego Wordl Dance Sosnowiec 2011. Brałam udział w wielu projektach oraz wydarzeniach kulturalnych, na których miałam przyjemność występować, na przykład: Comenius, Dni Młodzieży w Toszku, mistrzostwa Śląska we wspinaczce sportowej, finał Silesia Dance Academy, czy też wiele pikników rodzinnych. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi jako wolontariuszka.

Ukończyłam kurs coachingu organizowany przez firmę szkoleniową I-TEAM oraz otrzymałam poświadczający o tym certyfikat.

___


I have attended a balroom dance course for two years. Then I have been a dancer in professional hip-hop dance group in Iskra Dance Studio for four years. I gained experience in composing dance choreographies and creating remixes of songs.

I have many sports and dance achievements, for example: medals in county and municipal cross-country and obstacle competition or Iskra dance championship, 2d place in nationwide competition in modern dance World Dance Sosnowiec 2011.
I took part in many projects and events where I performed, for example: Comenius, Youth Day in Toszek, Championships of Silesia in sport climbing, Final of Silesia Dance Academy or many family picnics. I also have experience in working with children as a volunteer.

I completed a coaching training organized by I-TEAM company and I received a certificate.
What do you expect from your employer?
Spodziewam się, że mój pracodawca będzie mnie traktował z szacunkiem i zapewni dobrą atmosferę do pracy.

W miarę możliwości, chciałabym mieć zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie.

___

I expect that my employer will treat me with respect and provide good atmosphere to work.

If possible, I would like to be provided with accomodation and nutrition.
Can you describe yourself (personality)?
Interesuję się sportem (w szczególności sportami drużynowymi jak siatkówka, koszykówka, piłka nożna i piłka ręczna) oraz każdym rodzajem tańca. Uwielbiam podróże, fotografię, poznawanie nowych kultur i języków.

Przez wiele lat tańczyłam w grupach z ludźmi o różnych charakterach, dlatego mam doświadczenie w pracy zespołowej. Jestem komunikatywna, otwarta i towarzyska.

Fakt, że kiedyś układałam taneczne choreografie i tworzyłam miksy piosenek świadczy o tym, że jestem kreatywna, a moja głowa jest pełna pomysłów.

Dzięki moim osiągnięciom w dziedzinie sportu i tańca wiem co to ciężka praca. Jestem wysportowana, pełna energii i uwielbiam zabawę.

Brałam udział w wielu konkursach i imprezach, dlatego nie mam lęku przed występami publicznymi.

Moją największą zaletą jest to, że ciągle jestem głodna wiedzy, chciałabym zobaczyć i odkryć cały świat.

___

I am interested in sport (especially team sports like volleyball, basketball, football, handball) and every kind of dance. I am mad about travels, photography, knowing new culture and languages.

I have danced for many years in a groups of person with different characters, so I have experience in group work. I am communicative, outgoing and sociable.

The fact that I have been composing dance choreographies and remixes of songs proves that I am imaginative and my head is full of ideas.

Thanks to many achievements I know what the hard work is. I am sporty, energetic and fun-loving.

I participated in many competitions and events so that I am not afraid of public appearances.

The best thing about me is that I am hungry for knowledge, I want to see and explore the whole world.
Why should we choose you?
Myślę, że moje doświadczenie i osobowość są tego najlepszym powodem. Oprócz tego jestem osobą godną zaufania, dlatego zawsze mogą Państwo na mnie polegać- to jedna z najważniejszych cech dobrego animatora.

Wielu ludzi nie wie jak zorganizować swój czas wolny. Uważam, że mam predyspozycje, by to zmienić, ponieważ uwielbiam pomagać ludziom. Według mnie to najlepsze droga do samorealizacji. Szukam też możliwości rozwoju samej siebie w tym właśnie kierunku i mam nadzieję, że mogą mi Państwo w tym pomóc.

Moje motto brzmi: ,,Rób to, co kochasz" i jestem przekonana, że nie ma nic lepszego niż praca w połączeniu z zabawą!

___

I think that my experience and personality are the best reasons. Apart from that I am reliable person so you can always count on me- this is one of the most important features of good animator.

Many people do not know how to organise their leisure time. In my opinion I have predisposition to change it because I really love helping people. For me it is the best way to self-realization. I also looking for possibility to develop myself in this direction and I hope you could make it.

My motto is: ,,Do what you love" and I am sure that there is nothing better than work with fun!

Production: Hyh websites
All rights reserved, © 2018 Work and Fun