WORK and FUN!

Karolina (7805)
E-mail: Get instant access
Full Address: Get instant access
Phone: Get instant access
Date of Birth: 1998-05-06
Sex: Women
Nationality: Polish
Education:
J. Smoleń High School, Bytom,
Work expierience:
Marital status:
Single
Height (cm):
163 cm
Weight (kg):
54 kg
Training completed:
Leisure-time Animation™
Languages skills:
English - Level: Fluent
German - Level: Basic
Polish - Level: Mother's
Preferred job:
Animator, Waiter, Reception desk
Availability:
2017-07-01 - 2017-08-31
What countries do you want to work in?
Poland, Spain, Greece, Bulgaria, Italy, Lithuania
Work as:
Full-paid job
Dance skills:
Aerobic, Aquagym, Zumba, Hip Hop
Sport skills:
Others
Additional (in English):
I has received a certificate of compliting Project Managment Fundamentals programme organized by Social Wolves and certificate of participating in theatre and dance workshops organized by Institute of Music and Dance and Theatre of Dance and Movement ROZBARK in Bytom. I also did voluntary work.
What do you expect from your employer?
Can you describe yourself (personality)?
Jestem osobą komunikatywną i lubiącą pracę z ludźmi, łatwo nawiązuję kontakt z innymi. Jestem kreatywna, lubię brać udział w różnego rodzaju projektach. Często uczestniczę w warsztatach teatralnych i tanecznych, nie mam więc problemu z wystąpieniami publicznymi. Mam optymistyczne nastawienie do życia i potrafię zarażać innych pozytywną energią./
I am very communicative and creative. I like working with people and taking part in various projects. I often participate in theatre and dance workshops. This is why I don't have any problems with public appearances. I am an optimistic person and I can share positive energy with other people.
Why should we choose you?
Bardzo lubię pracę i stały kontakt z ludźmi, jestem odpowiedzialna i ambitna. Mam doświadczenie w organizacji eventów i akcji. Moją największą pasją jest podróżowanie, taniec i aktorstwo, jestem więc stworzona do pracy w animacji!/
I really like working with people, I am optimistic and ambitious. I have experiences in organising events and various actions. Travelling, dancing and acting are my hobbys, so I think that animation is a perfect job for me!

Production: Hyh websites
All rights reserved, © 2018 Work and Fun