WORK and FUN!

Agnieszka (5856)
E-mail: Get instant access
Full Address: Get instant access
Phone: Get instant access
Date of Birth: 1996-08-19
Sex: Women
Nationality: Polish
Education:
2014 I LO im. Jana Smolenia, Bytom, Biology, Chemistry, English
Medical University of Silesia, Katowice, Medicine
Work expierience:
2015 - Still Thomas Cook, Gran Canaria, Kids Representative
2015 - Still Wonderful Day, Poland, different cities, Kids Entertainer
Marital status:
Single
Height (cm):
179 cm
Weight (kg):
kg
Training completed:
Leisure-time Animation™
Languages skills:
English - Level: Fluent
German - Level: Good
Russian - Level: Basic
Polish - Level: Mother's
Preferred job:
Animator, Team Leader
Availability:
2015-06-01 - 2015-09-29
What countries do you want to work in?
Egypt, Tunisia, Spain, Turkey, Greece, Oman, Bulgaria, Italy
Work as:
Full-paid job
Dance skills:
Aerobic, Aquagym
Sport skills:
Volleyball, Waterpolo, Boules, Dart's, Others
Additional (in English):
Swimming, Diving
What do you expect from your employer?
Can you describe yourself (personality)?
Why should we choose you?
(Ta sekcja zostanie zaktualizowana w najbliższym czasie ;) )

Mam co prawda dopiero nieco ponad osiemnaście lat lat, ale o pracy animatora myślę odkąd po raz pierwszy wyjechałam za granicę, miałam 9 lat i wtedy zakochałam się po raz pierwszy. W Egipcie. Zauroczyła mnie mentalność tubylców, lazurowa barwa morza, rafy koralowe a nawet tamtejsze powietrze. Od tamtej pory kilka razy w roku wyjeżdżałam za granicę, lecz Egipt był stałym punktem. Powtarzałam sobie, że pierwszą rzeczą jaką zrobię po maturze, będzie spakowanie walizek i wyjazd. Tegoroczne wakacje jeszcze bardziej umocniły to marzenie. Byłam w Marsa Alam gdzie poznałam fantastycznych anglików i zespół animacyjny, dzięki którym na pewno nie zapomnę tego wyjazdu. Nie będzie w tym ani grama przesady jeśli powiem, że staliśmy się prawdziwymi przyjaciółmi. Utrzymujemy kontakt do dnia dzisiejszego. Trochę wstyd się przyznać, ale w dniu wyjazdu wyglądałam jak z melodramatu wzięta; jadąc w autokarze na lotnisko patrzyłam w szybę jak nienormalna byle tylko nie pokazać, że płaczę. Wtedy przyrzekłam sobie, że zrobię wszystko, żeby takie cudowne chwile przedłużyć. Jedynym sposobem, żeby tego dokonać, jest oczywiście praca jako animator.

W przyszłości chciałabym studiować medycynę, dlatego przyznam szczerze, funkcjonuję codziennie na wysokich obrotach i całkowicie poświęcam się nauce. Na co dzień jestem bardzo pogodną, wesołą osobą. Znajomi często pytają mnie jakim cudem daję radę połączyć naukę na takim poziomie z życiem towarzyskim i kilkoma godzinami snu a następnego dnia tryskać energią. Szansa na wyjazd jako animator stanowi dla mnie główną motywację. Chcę wyjechać, podszkolić w końcu ten nieszczęsny rosyjski, który dźwięczy mi co dzień w uchu i woła "naucz się mnie w końcu!", każdego dnia budzić się przez promienie słońca i spotykać fantastycznych ludzi, którzy na wakacjach są zwykle lepszą wersją samych siebie. Po egzaminie maturalnym na pewno będę zmęczona psychicznie, ale nic nie jest w stanie tak naładować moich akumulatorów jak inni ludzie, sport i ciepły klimat. W takich warunkach również ja jestem "lepszą sobą". Myślę, że potwierdzeniem mojego pozytywnego nastawienia, energiczności ale i zdolności do poświęceń, pracy z innymi ludźmi oraz organizacji jest fakt, że od prawie roku pełnię funkcję przewodniczącej I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu. Od zawsze lubiłam mieć kontrolę nad sytuacją ;) Nawiasem mówiąc, wyrobiłam sobie już niezłą kondycję biegając po schodach od klasy do klasy, od jednej osoby do drugiej tylko po to, żeby załatwić jakiś "event", akcję itp. Nie, to nie męczy. Nawet kiedy mam milion innych rzeczy na głowie a telefon urywa się, bo wszyscy chcą wszystko wiedzieć. W dodatku sądzę, że takie "stanowisko" dodało mi skrzydeł. Podszkoliłam się w rozwiązywaniu konfliktów, bo często pośredniczę w kontaktach dyrekcja-uczeń, poznałam ludzi, którch wcześniej tylko mijałam na korytarzu, kilka razy wygrałam walkę z czasem organizując wydarzenia w kilka godzin.

Od swojego animatora oczekują Państwo na pewno dobrej kondycji fizycznej. Zapewniam, że nie trenuję jej wyłącznie na licealnych schodach :) Moja rodzina jest również związana ze sportem. Mój ojciec pływał a brat jest zawodowym graczem II ligi w koszykówkę oraz nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, gdzie inspiruje i zachęca dzieciaki do aktywności. Od siódmego do piętnastego roku życia trenowałam wyczynowo pływanie, uczestniczyłam w lidze klubów śląskich, mistrzostwach województwa. Później postawiłam na naukę, o czym już wspominałam. Mimo tego, mój kontakt ze sportem nie skończył się. W 2013 roku spełniłam jedno z marzeń - zostałam certyfikowanym nurkiem - PADI OWD. W tym roku rozwinęłam swoje umiejętności i ukończyłam kurs SSI Adventurer Diver. Co więcej, jestem pasjonatką biegania i siatkówki.

Production: Hyh websites
All rights reserved, © 2020 Work and Fun